24 april – Bollen toertocht

De Bloembollen Toertocht (140 km) gaat vanaf Weesp langs het Gein en de Ouderkerkerplas naar Ouderkerk en vandaar langs de Amstel naar Kudelstaart. Vanaf Leimuiden volgen we de Ringvaart tot Buitenkaag om dan bij Noordwijkerhout het bollengebied in te fietsen.

De bollen staan in bloei en dat levert altijd mooie plaatjes op. Via de kleine achterafweggetjes komen we verschillende bloeiende bollenvelden tegen en vermijden we de drukte zo goed als dat gaat.

Na een aantal rondjes door de bollenstreek gaan we het duingebied in en door Langevelderslag naar De Zilk en Vogelenzang. Langs de rand van Hoofddorp en via Aalsmeer en Uithoorn voert de route door de Vinkeveense plassen weer terug naar Weesp.

De kortere variant van de Bloembollen Toertocht (85 km) start en eindigt in Uithoorn en volgt verder dezelfde route.

Inschrijven